+90 384 341 57 78

Balon Turunda VIP Doğum Günü Kutlama 8500 TL

(0)
  • Balon Turları

Açıklama

Balon Turunda VIP Doğum Günü Kutlama 8500 TL

4 kişilik sepette 2 kişi için toplam fiyattır.

• 4 kişilik ve ya Max. 10 kişilik sepetlerde VIP uçuş ile yüksek deneyimli pilotlar ile 60 dk uçuş

• Konakladığınız Otelden ya da Göreme-Avanos-Uçhisar-Ürgüp-Ortahisar’da belirtilen yerden Gidiş- Dönüş VIP Transfer Hizmeti

• Uçuş anında, aşağıda ekibimiz tarafından ‘’Doğum günün kutlu olsun’’ yazılı pankartın açılması ( tam da bu anda pastayı çıkartacaksınız)

• Pasta servisi• Gül buketi ve ya mevsim çiçekleri hediyesi

• Uçuş Öncesi Hafif Kahvaltı İkramı

• Uçuş Bitiminde Şampanya Kutlaması (alkollü-alkolsüz seçenekleri mevcuttur.)

• İsme Özel İmzalı Uçuş Sertifikası

• Otelden Alınmanızdan İtibaren Tam Kapasite Yolcu Sigortası

NOT:

  • Özel durumlar ve hafta içi indirimleri için satış danışmanımıza danışınız.
  • Özel fotoğraf çekimi için bilgi ve fiyat almayı unutmayınız.

Kapadokya’da Balon Turlarına katılmak için en az 1 gün öncesinden rezervasyon geçmek şarttır. Fakat 2018 yılı Kapadokya Turizmi çok yoğun geçmektedir ve kontenjan sıkıntısı oldukça fazla yaşanmaktadır. Bunun için eğer uçuş tarihleriniz belli ise ne kadar gün kaldığını hesap etmeksizin biran önce rezervasyon oluşturmanızda fayda vardır. Akabinde ARS Travel ekibi olarak sizden TC kimlik numaralarınızı (uçuş sigortası için), isimlerinizi, konakladığınız oteli ya da sizi alacağımız yerin bilgisi ile iletişim numaranızı temin edip rezervasyonunuzu oluşturuyoruz. Size mevsimlere ve gün doğumuna uygun olacak bir saatte transfer saati veriyor ve tam da o saatte sizi alabilmek için yüksek gayret göstererek uçuş alanına özel ve konforlu araçlar ile transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Balon uçuşundan önce sizlere hafif bir kahvaltı ikram ediyoruz. Kahvaltıdan sonra balonların şişirilmesi ve uçuşa hazır hale getirilmesini izleme imkanınız olacaktır. Bu da son derece keyif veren bir andır. Fotoğraflamayı unutmayınız. Ardından uçuş emniyetiyle ilgili yüksek deneyimli, eğitmen pilotlarımız tarafından bilgilendirme yapılır ve sepete yerleşiminizin ardından uçuşunuz başlar. Sıcak hava balonlarının dümeni olmadığı için rüzgar yönünde hareket eder. Pilotlar balonların yukarı çıkış ve ve aşağı iniş yönlerini belirlerler. Yani her uçuş birbirinden farklıdır. Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. Uçuşlar güvenli iniş alanına uygun olarak ortalama 55 dakika ile 70 dakika arasında sürer.

Balon turu uçuşumuz sona erdikten sonra ekip arkadaşlarımızın hazırlamış oldukları kutlama bölümüne geçiş yapıyoruz. Bu bölümümüzde şampanya kutlaması (alkollü-alkolsüz seçenekleri mevcuttur ) ile pilotlarımız tarafından isminize özel olarak imzalı hatıra uçuş sertifikaları verilmektedir. Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonumuzun bitimi sonrasında çok özel anlar ve hatıralar ile dönüş transferinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hemen hemen her balonda, her uçuşta 360 derecelik video çekimi yapan kameralar bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz uçuşla ilgili çekimin CD’sini temin etmek isterseniz de ortalama max 150 TL ödeyerek bu CD’lerden operasyon ekibine bildirerek alabilirsiniz. Size gün içerisinde ya da vaktiniz varsa bir diğer gün teslimat gerçekleştirilecektir.

BALON TURU İPTALİ: Öncelikli olarak sabah gün doğumu esnasındaki hava şartları ve rüzgar hızı çok önemlidir. Rüzgar hızı 11km/h geçiyor ise uçuşu iptal edecektir.
Her gün sabah Sivil Havacılık uçuşun olup ya da olmayacağına dair http://shm.kapadokya.edu.tr/ internet sitesinden balon operatörlerine haber vermektedir.

Sabah gün doğumu esnasında Yeşil Bayrak sembolü uçuşun olacağını gösterir. Genel olarak hava şartları ve uçuşun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği 1 gün öncesinden tahmin edilebilir ve hava kötü ise Sivil Havacılık tarafından Kırmızı Bayrak işareti ile uçuşun olmayacağı sembol edilir. Hava normal ise uçuş günü yine de tekrar kontrol edilir. Uçuş anına kadar kesin uçuşun olacağına dair sembol olan yeşil bayrak belirtilmez. Ancak uçuş öncesi son kontroller sağlanır Sivil Havacılık’ın onayı ile Yeşil Bayrak sembolü belirtilir. Uçuşlar sağlanır. Son anda ön görülmeyen rüzgarlar çıkıp yolcular uçuş alanına transfer edildikten sonra gelen iptallerde ise misafirlerden herhangi bir kesinti yapılmaksızın alınan uçuş ücretleri iade edilir ve dönüş transferleri sağlanır. Diğer gün uçuş için müsaitliğiniz var ise rezervasyonunuz bir sonraki güne kaydırılır. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

MÜŞTERİ REZERVASYON İPTALİ: Misafirler ön rezervasyonlarını uçuştan 24 saat öncesine kadar ücret kesintisi olmaksızın iptal edebilirler. Sonrasında gelen iptal taleplerinde misafire ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Kapadokya karasal iklim bölgesidir. Kısacası çöl iklimi de denilebilir. Bu iklimin en belirgin özelliği ise gündüz ve gece sıcaklığı arasındaoluşan sıcaklık farklarıdır. Balon turları sabah gün doğumu ile gerçekleştirilir. Sebebi balonların güneş ışınlarından direk etkilenmediği saatler, havanın en dingin olduğu saatler olmasıdır. Ayrıca gün doğumuyla beraber gelen görsel şölen de bu organizasyonun en önemli parçası haline gelmiştir. Dolayısıyla misafirlerimize bir gün önceki gün içerisindeki hava şartlarına aldanmaksızın hava durmunu takip ederek, kıyafetlerini bu yönde seçmelerini önemli bir önerimizdir. Diğer taraftan balon sepetlerine iniş, çıkışta sorun yaşamamaları ve konforlu bir uçuş geçirmeleri açısından da rahat ayakkabılar seçmeleri bir diğer önerimizdir. Keyifli uçuşlar dileriz.

TANITIM:

Bir doğum günü sürprizi mi yapmayı düşünüyorsunuz? Üstelik bunun bugün kadarkilerden farklı, heyecan verici ve etkili bir yolla olmasını mı istiyorsunuz? Hem çok güzel bir hediye sunarken hem de bu hediye sayesinde unutulmaz bir kutlama gerçekleştirmek mümkün…

Güzel Atlar ve Peribacaları Diyarı Kapadokya’da eşsiz bir balon turu ile hem bu sürpriz ile keyifli bir aktiviteyi hediye edecek, hem de bu organizasyonu bir kutlamaya dönüştürebileceksiniz.

ARS TRAVEL ile VIP Balon Turu ile sadece size özel eşsiz bir tur gerçekleştirirken sevdiklerinize bu anı doğum günü olarak hediye etmenin farkını  eşsiz ve kusursuz bir organizasyon ile yaşayın! Profesyonel, tecrübeli kadro, eğitmen pilotlar ve en iyi fiyat garantisi ile keyifli uçuşlar gerçekleştireceksiniz. Bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayınız.

 

 


Yorumlar

İfade Bırak
0 Reviews
  • pozisyon
  • Turist rehberi
  • Fiyat
  • kalite

Fiyat Al